Impreza tematyczna w konwencji gangsterskiej pt. BAL U ALA CAPONE nawiązuje do lat dwudziestych i trzydziestych minionego wieku w USA. To szczególny czas, w którym wprowadzono PROHIBICJĘ, a alkohol był serwowany w specjalnych klubach na zapleczach pralni w tzw. mleczarniach.

Przy wejściu goście przez bramkę kontrolną, w której gangsterzy sprawdzają, czy nikt z gości nie próbuje przemycić zakazanego alkoholu lub broni. Tuż za progiem restauracji wszystkich wchodzących wita AL CAPONE i prosi o zajmowanie miejsca. Gazeciarz dystrybuuje gazetę z informacjami na temat czasów gangsterskich, tancerki umilają czas, a gdy zabawa zaczyna toczyć się w najlepsze konkurencyjna mafia próbuje przejąc lokal. Oczywiście im się to nie udaje i żeby wykupić swoje życie zostawiają walizkę dolarów, którą dzielimy między gości i zapraszamy do naszego tajnego kasyna gry z ruletą, black jackiem, kośćmi, rosyjską ruletką i kołem fortuny. Podczas wieczoru poszukujemy NAJBARDZIEJ ZATWARDZIAŁEGO HAZARDZISTĘ wieczoru.

Na zakończenie imprezy gangsterskiej ponownie pojawiają się tancerki a po ich występie dokonujemy pochowania PROHIBICJI.